Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Janusza Korczaka

Na sportowo

Artykuły

Przejdź do - ROZGRYWKI W BADMINTONA-FINAŁ STREFY WAŁBRZYSKIEJ

ROZGRYWKI W BADMINTONA-FINAŁ STREFY WAŁBRZYSKIEJ

16 listopada 2018

W tegorocznych rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego w badmintona nasza szkoła wystawiła reprezentacje dziewcząt w kategorii Igrzysk Dzieci oraz reprezentacje chłopców w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Finał strefy wałbrzyskiej rozegrany został 7 listopada. Dziewczęta w składzie Roksana Popiel, Katarzyna Sitko i Amelia Kielar zajęły I miejsce nie przegrywając żadnego meczu w turnieju. W pokonanym polu pozostały m. in. Gospodarz Złoty Stok, Kamieniec Ząbkowicki, Duszniki Zdrój oraz Wałbrzych. Tym samym dziewczęta zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego do Wrocławia, który odbędzie się 20 listopada i zostaną rozstawione w tych rozgrywkach jako mistrz strefy.

Nasi chłopcy w składzie Krystian Kacprzyk i Piotr Ścigała niestety nie zakwalifikowali się do turnieju wojewódzkiego zajmując w Złotym Stoku IV miejsce ulegając reprezentacji z Wałbrzycha, Złotego Stoku i Dusznik Zdroju. Mimo wielkiej walki w bardzo ważnym meczu z Dusznikami Zdrój zabrakło odrobinę szczęścia i tym razem finał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopców będzie odbędzie się bez nas.

Bardzo gratulujemy naszym uczniom sportowej postawy w Złotym Stoku, życzymy powodzenia dziewczętom oraz trzymamy kciuki za kolejne sportowe rozgrywki.

 

Sporządził:

Adam Jacak

Przejdź do - Jesienne Biegi Przełajowe i Sztafety Nordic Walking

Jesienne Biegi Przełajowe i Sztafety Nordic Walking

23 października 2017

Dzień 18 października był w naszej szkole bardzo aktywnym dniem, ponieważ odbyły się Jesienne Biegi Przełajowe i Sztafety Nordic Walking.

W zawodach wzięło udział  187 biegaczy z klas 1-7 SP i II-III Gimnazjum oraz około 50 chodziarzy z klas 7 i gimnazjalnych. 

 

Czytaj więcej o: Jesienne Biegi Przełajowe i Sztafety Nordic Walking
Przejdź do - Zawody w Dwuboju Nowoczesnym

Zawody w Dwuboju Nowoczesnym

19 października 2017

W dniu 03.10.2017r. w Nowej Rudzie odbył się Finał Dolnośląski Dwuboju Nowoczesnego w kategorii Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 

Czytaj więcej o: Zawody w Dwuboju Nowoczesnym

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-09-03
Data publikacji:2017-09-03
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:2995