Jesienne Biegi Przełajowe i Sztafety Nordic Walking

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
23 października 2017

Dzień 18 października był w naszej szkole bardzo aktywnym dniem, ponieważ odbyły się Jesienne Biegi Przełajowe i Sztafety Nordic Walking.

W zawodach wzięło udział  187 biegaczy z klas 1-7 SP i II-III Gimnazjum oraz około 50 chodziarzy z klas 7 i gimnazjalnych. 

 

W sztafetach Nordic Walking najlepsza okazała się klasa IIIa Gimnazjum przed kolejno zajmowanymi miejscami przez: 7b, IIbG, IIaG i 7a.

W biegach wszystkie klasy startowały w osobnych kategoriach rocznikowych z podziałem na dziewczęta i chłopców. Wszyscy uczestnicy dobrze się bawili, a najlepsi zostali uhonorowani dyplomami.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach biegowych:

Klasa 1 dziewczęta:

  1. Amelia Karwacka
  2. Weronika Iwaniszyn
  3. Aleksandra Fiedorowicz

Klasa 1 chłopcy:

  1. Oliwier Kowalczyk
  2. Julian Wróbel
  3. Mikołaj Sobolewski

Klasa 2 dziewczęta:

  1. Weronika Prokop
  2. Lena Babisz
  3. Martyna Kołda

Klasa 2 chłopcy:

  1. Mateusz Kwiatek
  2. Dominik Łuczkiewicz
  3. Marcin Szlus

Klasa 3 dziewczęta:

  1. Tamara Staniszewska
  2. Paulina Trzpis
  3. Maja Adamus

Klasa 3 chłopcy:

  1. Jakub Mączka
  2. Kacper Jagodzik
  3. Przemysław Żybura

Klasa 4 dziewczęta:

  1. Katarzyna Dryś
  2. Amelia Wąsowicz
  3. Alicja Zabadeusz

Klasa 4 chłopcy:

  1. Alan Przybylski
  2. Mateusz Przymeński
  3. Dawid Kupaj

Klasa 5 dziewczęta:

  1. Amelia kielar
  2. Roksana Popiel
  3. Katarzyna Sitko

Klasa 5 chłopcy:

  1. OliwierLehner
  2. Jakub Mazur
  3. Kamil Stawinoga

Klasa 6 dziewczęta:

  1. Liwia Serafin
  2. Daria Przybylska
  3. Alicja Kantek

Klasa 6 chłopcy:

  1. Tomasz Jędraszczyk
  2. Mateusz Fehler
  3. Jakub Rzeszót

Klasa 7 dziewczęta:

  1. Oliwia Drochlińska
  2. Ewelina Baryń
  3. Emilia Iwaniszyn

Klasa 7 chłopcy:

  1. Bartłomiej Nackowski
  2. Mateusz Górka
  3. Jakub Bartyła

Klasa II Gimnazjum dziewczęta:

  1. Natalia Wisowska
  2. Andżelika Marciniak
  3. Emilia Kantek

Klasa II Gimnazjum chłopcy:

  1. Kacper Paryła
  2. Eryk Lehner
  3. Bartłomiej Szablewski

Klasa III Gimnazjum dziewczęta:

  1. Julia Krajewska

Klasa III gimnazjum chłopcy:

  1. Mateusz Homeniuk
  2. Konrad Pastuła
  3. Marcin Walenda

 

 

Sporządziła: A. Marciniuk

Zdjęcia: A.Marciniuk

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-10-23
Data publikacji:2017-10-23
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Użytkownik
Liczba odwiedzin:1032