PODSUMOWANIE SEMESTRU

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
2 marca 2020

Apel podsumowujący osiągnięcia uczniów w I semestrze.

26 lutego 2020 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym im. Janusza Korczaka w Jedlinie – Zdroju odbyły się apele podsumowujące pracę uczniów w pierwszym semestrze – dla klas I – V i oddziałów przedszkolnych w budynku A, a dla klas VI – VIII w budynku B. Podczas uroczystości członkowie Samorządu Uczniowskiego przypomnieli obecnym wszystkie konkursy, zabawy, uroczystości i akcje charytatywne, które odbyły się od września do stycznia w naszej szkole. Następnie, wyróżniający się uczniowie, z rąk Pani Dyrektor - Katarzyny Lepis, otrzymali ,,Sówki” – złote i diamentowe odznaki wzorowego ucznia, które tradycyjnie zostały zakupione przez Radę Rodziców.

Po tej uroczystej chwili uczniowie klasy 2 b zaprezentowali zebranym swoje talenty aktorskie w przedstawieniu pt. ,,Żywa woda”.

Ostatnim punktem uroczystości było ogłoszenie przez przedstawicieli Rady Rodziców naszej szkoły wyników konkursu pt. „ 10, 15, 30 komitet klasa wpłaca, bo się opłaca ”. Jego zwycięzcami została klasa 5 a z wynikiem 76,16% zdobywając nagrodę w kwocie 450 zł.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy sukcesów w drugim semestrze.

Sporządziły:

M. Żółtańska

M. Wędzik

Zdjęcia:

M. Wędzik

Załącznik nr 1

do uchwały nr 2/2020 z dn. 30 stycznia 2020 r.
w sprawie przyznania tytułu i odznaki WZOROWY UCZEŃ
w roku szkolnym 2019/2020

 

 

Lista uczniów do Tytułu i Odznaki „Wzorowy Uczeń”

 

Klasy 1 – 3:

 

Klasa

l.p.

nazwisko imię i ucznia

średnia ocen

zachowanie

1a

1

Drupka Lilianna

ocena opisowa

2

Drupka Maja

3

Galus Kalina

4

Hrabia Beata

5

Kurdybelska Oliwia

6

Łysień Tomasz

7

Paraszczak Adrian

8

Połeć Wiktor

9

Przymeński Szymon

10

Purcel Zuzanna

11

Serafin Lena

12

Sobolewska Amelia

13

Walczak Alicja

1b

14

Cichocka Aleksandra

ocena opisowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Jedziniak Wojciech

16

Krystyniak Sylwia

17

Łączniak Damian

18

Regmunt-Sobieszczański Jan,

19

Sosnowska Alina,

20

Stadnik Zofia,

21

Szlus Michał,

22

Ślipeńczuk Antoni,

23

Tymkowicz-Czajkowska Dominika

24

Zaborowska Nadia

25

Walczak Emilia

26

Wróbel Jakub

2a

27

Borys Kacper

ocena opisowa

28

Chomiak Martyna Lucyna

29

Górka Alicja

30

Gronek Maria Joanna

31

Kicior Maja Milena

32

Kogut Lena

33

Krupski Karol

34

Kurzej Karol

35

Kwiecińska Julia

36

Kułakowski Aleks

37

Stawinoga Bartosz

38

Sudora Konrad Wiktor

39

Woźniakowska Dorota Anna

40

Żukowicz Natalia Jagoda

2b

41

Bućko Oktawia Daria

ocena opisowa

42

Ciesielski Jan

43

Olejniczak Zofia

44

Resiak Piotr

45

Żmudziński Karol

3a

46

Sobolewski Mikołaj

ocena opisowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasy 4 – 8:

 

4a

1

Babisz Lena Małgorzata

5,00

wzorowe

2

Górnicki Wiktor Henryk

4,91

bardzo dobre

3

Kudzia Sebastian

5,0

bardzo dobre

4

Szlus Marcin Adam

4,82

wzorowe

5a

5

Gabrysiak Aleksandra

4,75

bardzo dobre

5b

6

Malinowska Martyna

5,25

wzorowe

5c

7

Ślesiński Mateusz Antoni

5,08

wzorowe

6a

8

Dryś Katarzyna Jadwiga

4,92

wzorowe

9

Olejniczak Zuzanna

4,83

wzorowe

10

Żmudzińska Maja

5,00

wzorowe

6c

11

Luzińska Aleksandra

4,92

wzorowe

12

Prokop Emilia

4,75

wzorowe

13

Tomczyk Zuzanna Krystyna

5,00

wzorowe

7a

14

Grelewicz Julia Wiktoria

4,86

wzorowe

15

Malinowska Wiktoria

5,36

wzorowe

16

Popiel Roksana Anita

4,93

wzorowe

8a

17

Dryś Piotr Henryk

5,21

wzorowe

18

Stander Gabriela Weronika

5,14

wzorowe

19

Stander Michał Zbigniew

4,79

wzorowe

8b

20

Tomczyk Amelia Kazimiera

5,21

wzorowe

 

 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-03-02
Data publikacji:2020-03-02
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Użytkownik
Liczba odwiedzin:107