KONFERENCJA DLA RODZICÓW KLAS VIII

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
22 stycznia 2020

"ZAWODOWY STRZAŁ W 10!” to inicjatywa dyrektorów wałbrzyskich szkół technicznych i branżowych: Zespołu Szkół nr 5, Zespołu Szkół nr 7 i Zespołu Szkół Politechnicznych „Energetyk”.

Głównym celem konferencji jest upowszechnianie wiedzy na temat reformy oświaty, nowych kierunków i możliwości kształcenia w Wałbrzychu oraz przekonania wszystkich zainteresowanych rodziców, że wybór szkoły kształcącej w konkretnym zawodzie to WYBÓR POZYTYWNY.

Dyrektorzy wałbrzyskich szkół technicznych i branżowych przedstawią założenia reformy, możliwości współpracy z pracodawcami, nowoczesne kierunki kształcenia oraz harmonogram dalszych działań.

Jeśli jesteś RODZICEM i chcesz świadomie i wspólnie z dzieckiem kształtować jego przyszłość i zapewnić mu wykształcenie poszukiwane na rynku pracy, musisz w tym dniu być z nami!

Jeśli jesteś WYCHOWAWCĄ i czujesz potrzebę uzupełnienia swojej wiedzy w zakresie reformy edukacji i tego co oferują wałbrzyskie szkoły twoim uczniom i co daje wybór szkoły kształcącej w konkretnym zawodzie, przyjdź i wesprzyj nasze działanie!

Jeśli jesteś PRACODAWCĄ i chcesz pozyskać przyszłych pracowników, mieć wpływ na kierunki kształcenia w naszym mieście, współtworzyć wałbrzyską oświatę organizując praktyki zawodowe, nie możesz ominąć tego wydarzenia

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-01-22
Data publikacji:2020-01-22
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Użytkownik
Liczba odwiedzin:254