Do rodziców

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
24 października 2017

Drodzy Rodzice,

Rada Rodziców jest jednym z czterech statutowych organów szkoły (Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski).  Działa na mocy kilku ustaw, a jej podstawowym celem jest reprezentowanie rodziców ogółu uczniów naszej szkoły, wspieranie działalności statutowej szkoły, jak również współpraca z Radą Pedagogiczną.

 

Wspieranie działalności statutowej szkoły jest oparte przede wszystkim na środkach gromadzonych przez Radę Rodziców. Głównym "sponsorem" tej działalności jesteście Państwo Wy - Rodzice każdego ucznia naszej szkoły.

Pragniemy serdecznie podziękować, za wsparcie, które okazaliście Państwo do tej pory. Dzięki niemu udało się nam sfinansować szereg potrzeb naszych dzieci. Zachęcamy do zapoznania się ze sprawozdaniem finansowym za rok szkolny 2016/2017, wywieszonym obok sekretariatu. Uważamy że rodzice którzy wpłacają pieniądze muszą wiedzieć co Rada Rodziców zamierza z nim zrobić, na co przeznaczyć, jak pomóc i co zakupić. Dbamy o to, by informacje te były zawsze jawne i przejrzyste dla wszystkich. Zamierzamy nadal prowadzić takie działania, które upewnią Państwa w przekonaniu że Rada Rodziców jest potrzebna i trzeba ją wspierać finansowo, a pieniądze wpłacane nie są marnotrawione tylko z zamysłem wykorzystywane dla Naszych Dzieci.

Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze.

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. Dofinansowujemy min. różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i naukowe, nagrody itp. Bardzo chcielibyśmy pomóc dofinansować wszystkie wartościowe, wymagające wsparcia inicjatywy. Nasz budżet nie jest jednak bez granic. W związku z powyższym zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców, także tych, którym z różnych względów umknęła kwestia wpłaty w minionym roku szkolnym, o wsparcie finansowe. Pieniądze można wpłacać przedstawicielom Trójki Klasowej  (skarbnikowi). Proponujemy również wpłaty bezpośrednio na konto Rady Rodziców:

  • konto Rady Rodziców 84 1020 5095 0000 5602 0164 9094

W tytule wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko oraz klasę ucznia.

Serdecznie prosimy o wsparcie i proszę pamiętać, że każda złotówka wspiera edukację i lepszy rozwój naszych dzieci. Ich rozwój jest najważniejszy i warto o tym pamiętać.

Pozdrawiamy i dziękujemy za zrozumienie

 Rada Rodziców

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-10-24
Data publikacji:2017-10-24
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Użytkownik
Liczba odwiedzin:1305